آثار هنرجویان کودک و نوجوان در نمایشگاه «دنیای شگفت انگیز من و موزه‌ها»

ONLINE EXHIBITION

آثار هنرجویان نوجوان


adolescent Students Artworks

در این نمایشگاه آثار هنرجویان در پروژه ی «من» و «موزه ها» به نمایش درآمده است. هنرجویان در این پروژه پس از مطالعه و آشنایی با سبک های هنری و هنرمندان در بخش «من» به بررسی خودشان در آثار می پردازند و کارها معطوف حضور خودشان به صورت چهره نگاری یا فرم های دیگر است و در بخش موزه ها به بازنگری و الهام گرفتن از اثار هنرمندان شاخصی که با آنها آشنا شده اند می پردازند و ذهنیات و رویکرد شخصیشان را وارد آثار می کنند.

آثار هنرجویان خردسال و کودک

Children Artworks

در ادامه ی مسیر همیشگی‌مان ،خودشناسی در مسیر آموزش هنر، در روزهای خانه نشینی همه گیری کرونا از پا ننشستیم و این بار برای زنده نگه‌داشتن بذر امید در دل فرزندانمان از دور یا نزدیک دست در دست هم قدم به دنیای شگفت انگیز من و موزه ها گذاشتیم.

بهار ایده،سال عجیب ۹۹را با ورود به موزه ایران باستان آغاز کرد و دوره مقدماتی کارگاه هنر و موزه را در تابستان به پایان رسانید.پس از آن پروژه ی موزه ها را در کارگاه های آشنایی با هنرمندان ایران و جهان ، آشنایی با قصه ها، موسیقی و تکنیک های متعدد هنر ایران و دیگر نقاط جهان ، این مجموعه را در بهار ۱۴۰۰ به پایان رساندیم.

به جهت رعایت پروتکل های بهداشتی ، نمایش آثار این مجموعه به صورت آنلاین در سایت قرار گرفته و امیدواریم در اولین فرصت امکان بازدید حضوری نیز فراهم گردد.

با عشق و احترام

نازیلا پاکیاری

طراح پوستر: مهشید آسوده خواه – موشن گرافیک : پرناز کریمی

ویدیوهایی از ورک‌شاپ های هنرجویان

کارگاه مبانی سواد بصری /ورک شاپ ونسان ونگوک

کارگاه مبانی سواد بصری /ورک شاپ الکساندر کالدر
درباره‌ی ما
بهار ایده

اولین مرکزی که با تلفیق هنرهای دیداری شنیداری نمایشی و آشنایی با دانش و علوم جدید کودک را در امر پرورش استعدادهای یاری می‌دهد که هر کدام از این موارد خود دنیای جادویی برای بیان احساس و تفکر کودک.

لینک‌های سریع